STARTUOJAME PROJEKTE ,,SVEIKATA VISUS METUS 2021“

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Rugiagėlė“ startuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte ,,Sveikata visus metus 2021“. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Lopšelio- darželio  komandą, į kurią įtraukti visų grupių ugdytiniai, kiekvieną mėnesį įgyvendins po iššūkį, užduotį. Iššūkių akimirkos bus fiksuojamos ir kūrybiškai pateikiamos projekto organizatoriams.  Visi iššūkiai, užduotys bus susiję su sveikata, judėjimu, sportu, sveiko gyvenimo būdo propagavimu. Esame nusiteikę sportuoti, mankštintis, judėti, sveikai gyventi, saugoti savo ir kitų sveikatą. Su dideliu džiaugsmu ir energija priimsime iššūkius ir būsime sveiki visus metus! Dalinamės įgyvendintu, pirmuoju,vasario mėnesio iššūkiu: ,,Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems