STEAM veikla ,,Dinozauro kiaušinis” 

,,Gandriukų” grupės vaikučiai šią savaitę domisi profesijų įvairove. Ir koks netikėtumas išbandyti niekad negirdėtą archeologo profesiją. Išsiaiškinome ką daro archeologai, ko jie ieško, kas tokie yra dinozaurai, kodėl jie dingo ir kaip galėtume mes juos atgaivinti. O tam reikėtų surasti ne bet kokį, o prieš daug daug metų užšalusį dinozauro kiaušinį. Tėveliai mums pagelbėjo ir namuose paruošė tokius ,,stebuklingus“ kiaušinius. O mes bendromis jėgomis, pasitardami, padėdami vienas kitam pabandėme juos atšildyti ir surasti kas ten viduje slepiasi. Daug susikaupimo, įspūdžių ir gerų emocijų patyrėme, kol įvykdėme tokią specialią misiją.  

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems