STEAM veiklos ,,Peliukų“ grupėje

Kaip vasario mėnuo turtingas šventėmis, taip ,,Peliukų“ grupės ugdytinių užsiėmimai turtingi tyrinėjimais. „Peliukai“ ir toliau tęsia „STEAM“ projekto veiklas. Šį kartą norėjome ištirti kokias savybes turi paprastas vanduo. Kartu su vaikais atlikome keturis eksperimentus.📌 Eksperimentas nr. 1 „Spalvotos juostos“. Stebėjome kaip per servetėlės dažai ir vanduo keliauja į kitas stiklines. 📌Eksperimentas nr. 2 „Vanduo daro stebuklus“. Ant popierinio rankšluosčio flomasteriais taškuotas raštas, vėliau lašintas vanduo. Rezultatas: nuostabūs paveikslai-atvirukai „Širdelė mano“. 📌Eksperimentas nr. 3 ,,Pradurtas maišelis“. Pusę maišelio pripildome vandens, nuspalviname mėlyna spalva ir laikome pakeltą. Paimame smailius pieštukus ir atsargiai praduriame. Kokia nuostaba, kad vanduo nebėga pro skylutes. 📌Eksperimentas nr. 4 ,,Kas bus su popierinėmis gėlėmis ant vandens ?“. Išsiskleis nuostabūs gėlių žiedai.  Visi eksperimentai pavyko, vaikams labai patiko stebėti ir dalyvauti visose veiklose , o galutinis rezultatas net pranoko mūsų visų lūkesčius.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems