STEAM veiklų savaitė ,,Kačiukų“ grupėje.

Gegužės 3-7 dienomis ,,Kačiukų“ grupės vaikai  tyrinėjo, bandė, eksperimentavo, kartu mokydamiesi skaičiuoti, pažinti spalvas, formas, lavindami smulkiąją motoriką bei kalbinius gebėjimus ir patirdami daug džiugių emocijų. Vaikai išbandė įvairius piešimo, štampavimo būdus: štampavo konstruktorių detalėmis, plastikinio butelio dugnu, tualetinio popieriaus ritinėliais, stumdė dažus pirštukais, suliedami kelias spalvas. Buvo smagu tapti skaičių, raidžių, geometrinių formų „detektyvais“ spalvinant  popieriaus lapą ir atrandant, kas ten slepiasi, ieškoti grupėje įvairių geometrinių formų ir spalvų daiktų.  Daug džiugių emocijų vaikai patyrė pūsdami muilo burbulus, gamindami ir žaisdami su putomis. Vaikus sužavėjo „Vilkelio“ gaminimas iš kartono bei dantų krapštukų, jo sukimas, bet nemažu iššūkiu tapo jį išsukti, o pavykus išsukti, vaikai stebėjosi, kaip vilkeliui sukantis, liejasi ir keičiasi spalvos. Išbandėme ir kelis inžinerinius iššūkius: statėme tiltelį, kelių aukštų garažą, skaičiavome, kiek gyvūnų tilps ant tiltelio, o kiek mašinų atlaikys daugiaaukštis garažas. Savaitė prabėgo linksmai bandant, kuriant, tyrinėjant, atrandant.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems