SVEIKI, LINKSMI IR GARDŪS PUSRYČIAI

Šen žirniukas,
Ten žirniukas
Ir omletas kaip veidukas,
O kai košė išdidžiai
Puošias vaisiais taip gardžiai,
Jai atsisakyt sunku,
Nes skanu – tai kas gražu!
Lapkričio 8-oji paskelbta Europos sveikos mitybos diena.  Visą savaitę lopšelyje-darželyje vyko sveiki, skanūs ir gražūs pusryčiai. Pedagogės su vaikais kalbėjo ne tik apie sveiką maistą, pusryčių svarbą žmogui, bet ir mokėsi serviruoti stalą, taisyklingai naudoti stalo įrankius ir kurti gražius pusryčius. Pusryčių kūrimas vaikams ir kėlė daugiausi džiaugsmo, gerino apetitą. Įsitikinome, kad  geras apetitas priklauso ne tik  nuo maisto kokybės, bet labai svarbu ir jo pateikimas. Vaikai su dideliu noru skanavo linksmą košę, besišypsantį omletą. Geras emocijas kėlė išdykaujantys pusryčių lėkštėje žirniai ir dar daug visokių  įdomybių, kurias pusryčių metu kūrė ir vaikai, ir pedagogai. Kūrybingai, skaniai ir įdomiai paminėjome Europos sveikos mitybos dieną.
ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems