,,Šventinė Rudenėlio savaitė“

Ruduo – pats turtingiausias, dosniausias ir spalvingiausias iš visų metų laikų. O, kad pasidžiaugtume jo teikiamomis gėrybėmis, darželyje spalio 12-16d. vyko pažintinė, tiriamoji, o kartu ir ,,Šventinė Rudenėlio savaitė”. Kiekviena savaitės diena turėjo savo pavadinimą. Savaitę pradėjome ,,Lapų šėlsmu”. Visų darželio grupių vaikai tyrinėjo, skaičiavo, piešė, vėrė ant iešmelių, šokdino lapus, meditavo, šėlo lapų krūvose. Antradienį vyko ,,Žaidimai, atradimai su rudens gėrybėmis”. Vaikai dėliojo iš rudens gėrybių raides, skaičius, geometrines formas, vėrė karolius, vyko kaštonų ridenimo, nešimo šaukšte varžybos, vaikai tapo rudens detektyvais. Trečiadienį, ketvirtadienį – ,,Vaisių ir daržovių linksmybės”. Vaikai kartu su pedagogais, pasitelkdami įvairius pojūčius, tyrinėjo vaisius, daržoves, gamino iš jų salotas, desertus ir net plukdė vandenyje. Visos darželio bendruomenės sutelktumą ir kūrybiškumą įrodė trečiadienį surengta ,,Rudeninių skėčių paroda”. Paskutinę savaitės dieną ,,Šventinę Rudenėlio savaitę” vainikavo ,,Susitikimas su Lapų ponia” darželio kieme ir linksmybės su Obuoliuku. O Lapų ponios grožiui niekas atsispirti negalėjo, joje atsispindėjo visos rudens spalvos, kas tik ėjo pro šalį, visi įsiamžinti  nuotraukose su ja norėjo. O koks ruduo, be rudeninių vaišių! Visi vaikai vaišinosi nuostabiais rudeniniais obuoliais. Ši ,,Šventinė Rudenėlio savaitė” įrodė, kad geriausia aplinką pažinti stebint, tyrinėjant, bandant, kuriant ir atrandant pačiam.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems