ŠVENTŲ KALĖDŲ LAUKIMAS ,,BITUČIŲ“ GRUPĖJE

Visi laukia Šv. Kalėdų, ne išimtis ir „Bitučių“ grupės vaikai. Praėjusią savaitę jie baigė rašyti laiškus Kalėdų seneliui i į Laplandiją ir auklėtoja juos išsiuntė greituoju paštu. Penktadienį vaikai atėjo pasipuošę, šventiškai nusiteikę ir laukė Kalėdinio stebuklo. Tą dieną klausėsi muzikos, šoko, spalvino Kalėdų senelio portretą ir laukė bent mažos užuominos, kad Kalėdų senelis  vaikų nepamiršo. Ir pagaliau,  su didele viltimi ištarus slaptažodį, vaikai atitraukę langus randa, laišką. Jame Kalėdų Senelis papasakojo, kaip juos stebėjo visus metus, aptarė jų gautus laiškus ir pateikė jiems užuominas, kurias įvykdžius, jų  lauks stebuklas. Nuorodos vaikus nuvedė į salę, kurioje vaikai greitai surado dovanų maišą. Išsidalinę dovanas, su labai gera nuotaika vaikai  šoko, dainavo, svajojo, dalinosi džiaugsmu ir draugiškai leido laką.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems