TARPTAUTINĖ ŠOKIO DIENA

Balandžio 29 d. minima Tarptautinė šokio diena. Šią dieną vaikučiai su gera nuotaika rinkosi į darželio sporto aikštyną. Šokių ir linksmo šurmulio netrūko. Į šventę atvyko ožka su savo ožiukas. Kol mama ožka ,,Norfoje“ pirko pienelį, išdykėliai ožiukai sumanė ,,X faktorių“ pažiūrėti. Laida neprasta, pasirodymai įdomūs ir visi ,,Rugiagėlės “ vaikai žiūrėjo kaip ,,Peliukų“, ,,Kiškučių“, ,,Saulyčių“ ir ,,Ežiukų“ grupių ugdytiniai šoko didžiojoje scenoje. Komplimentus ir plojimus šokėjams žarstė žiūrovai. Taip smagu buvo, kad visi norėjo šokti ir judėti šokio ritmu. Su trenksmu ir gera nuotaika paminėjome Tarptautinę šokio dieną. Linkime visiems mylėti šokį, šokti, judėti linksmai ir smagiai gyventi.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems