Trumpalaikis projektas „Ledo gėlės“

,,Kiškučių“, „Peliukų“, „Gandriukų“, ,,Meškiukų“ ir  „Kačiukų“ grupių vaikai su pedagogėmis vykdė trumpalaikį projektą ,,Ledo gėlės“. Vaikai kartu su auklėtojomis šaldė lede įvairią gamtinę medžiagą. Prie projekto prisidėjo ne tik vaikai, pedagogės, bet ir vaikų tėveliai: kas iš miško ar sodo spygliuočių ar kitų medžių ir augalų šakelių, kankorėžių parūpino, kas iš šaldymo kamerų šaldytų rudens gėrybių atnešė, kas džiovintų augalų atsargų turėjo, o kas šaldymo tara aprūpino. O ledo gėlės gavosi nuostabios: spalvingos, žavingos, o svarbiausia – bendradarbiaujant ir su meile gamintos. Kai kurių taip ir norėjosi paragauti ar bent lyžtelti. Ypatingai gražios pavyko ,,Kiškučių“ grupės vaikų, su auklėtoja Egle, darytos ,,Ledo gėlių puokštės“.

Darželio kieme, prie centrinio įėjimo į pastatą, buvo surengta ,,Ledo gėlių“ paroda, į kurią dar ,,priklydo“ ir „Kiškučių“ grupės vaikų daryti ,,Sniego seniai maišeliuose“. Džiaugiamės šaltos žiemos galimybėmis,

kuriame, eksperimentuojame ir pažįstame pasaulį.