TRYS KARALIAI

Sausio 6 dieną lopšelyje-darželyje svečiavosi Trys karaliai. Kasparas, Merkelis ir Baltazaras keliavo po grupes ir pasakojo vaikams, kaip jie aplankė kūdikėlį Jėzų, parodė atneštas Dievo sūnui dovanas. Kelionės metu išminčius lydėjo žvaigždelė. Svečiai visiems linkėjo gerų metų ir šventinta kreida ant durų staktos užrašė savo vardų pirmąsias raides: +K+M+B. Šis užrašas simbolizuoja Trijų karalių apsilankymą ir saugo namus nuo pikto. Trijų karalių atėjimas siejamas ir su žiemos švenčių pabaiga, pranešimu visiems, kad jau laikas atsisveikinti su eglute. Visi  vaikai susirinko darželio kieme ir iškilmingai atsisveikino su eglute. Dalinamės užfiksuotomis Trijų karalių šventės akimirkomis.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems