TYRINĖJIMŲ,EKSPERIMENTŲ SAVAITĖ ,,KAČIUKŲ“ GRUPĖJE ,,DAUG ŽAISLIUKŲ AŠ TURIU“

Tyrinėjimų, eksperimentų savaitė „Kačiukų“ grupėje „Daug žaisliukų aš turiu“.

„Kačiukų“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis Jūrate ir Valdone visą savaitė žaidė, tyrinėjo, eksperimentavo su grupės žaisliukais. Vaikus labai sužavėjo veikla „Pagauk vėją“, kurios metu vaikai ventiliatoriaus bei plaukų džiovintuvo „vilko“ pagalba bandė priversti judėti mašinėles, suktis pačių gamintus vėjo malūnėlius. Vaikai atliko eksperimentus ir su vandeniu. Iš tualetinio popieriaus suko kirmėlytes, jas spalvino, o kiek džiaugsmo buvo, kai ant jų lašinant vandenį, kirmėlytės pradėjo judėti ir keitė spalvas. Vaikai lavino smulkiąją motoriką, pažintinius gebėjimus šaukšteliais „žvejodami“ iš vandens žaisliukus: konstruktorių detales, raides, skaitmenis. Vaikai lavino kalbinius gebėjimus ir patyrė daug emocijų dėžėje su spalvotu vandeniu, stiklinio puodelio pagalba ieškodami pasislėpusių žaislų paveikslėlių. Tyrinėjimai prasitęsė ir už grupės ribų: vaikai aplankė STEAM kambarį, kuriame tyrinėjo magneto savybes, mikroskopo galimybes, padidinimo stiklo paskirtį, išmaniąsias knygas, kurių paveikslėliai atgyja telefono pagalba, išbandė darželio koridoriuose esančias lavinamąsias priemones. Dar vaikai aplankė ir sensorinį kambarį „Ledukas“, kur atrado naujų potyrių ir ramybę šviesų bei muzikos terapijoje. „Kačiukai“ susidomėję tyrinėjo, pažino, atrado ir patyrė daug džiugių emocijų.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems