Vasario 16 -oji

Lietuvos Valstybės atkūrimo diena – šventė reikalaujanti pasitempimo, iškilmingumo, geros nuotaikos. Šiais metais valstybinę šventę minime kitaip. Negalėjome visi drauge, susikibę už rankų, giedoti Lietuvos himną, tačiau radome kitų būdų švęsti, minėti ir džiaugtis. Gražiausiomis Lietuvos vėliavos  spalvomis pasipuošę vaikai šiandien susirinko savo grupėse. Kalbėti apie Lietuvą, ją pažinti, surasti ir tyrinėti visada smagu. Veiklos, veiklelės, žaidimai, pažinimai, mokymaisi ir  atradimai su Lietuvos vėliavos spalvomis, Lietuvos simboliais, eilėraščiais ir dainomis apie Lietuvą, gimtinę, tėvynę, iškilmingu himno giedojimu, 103 žingsnelių Lietuvai dovanojimu, lopšelio-darželio direktorės sveikinimu, bendru šokiu Lietuvai, pedagogių ir vaikučių daina. Ir tai dar ne visos dovanos, kurias šiandien dovanojo ,,Rugiagėlės“  ugdytiniai ir pedagogai Lietuvos gimtadienio proga. Šventinį rytmetį organizavome  jungdamiesi ZOOM platformoje, tačiau vienybę ir meilę Lietuvai išgyvenome visi.