,,Žaidimai moko“

Ankstyvojo amžiaus,, Drugelių“ gr. ugdytiniai kartu su auklėtojomis Agne Lidiene ir Ilona Pelene vykdo ilgalaikį projektą pagal programą ,, Žaidimai moko“. Projekto metu išbandome įvairius ugdymo metodus ir būdus, kurie aktyvina ankstyvojo amžiaus vaikų mąstymą ir kalbą, lavina vaizduotę, meninę kūrybą, smulkiąją motoriką. Išbandome įvairias priemones, žaidimus, kurie leistų vaikams tyrinėti, atrasti, suprasti juos supantį pasaulį, bei plėstų jo suvokimą apie artimą aplinką. Užduotys, veiklos ir žaidimai parenkami atsižvelgiant į vaikų individualius gebėjimus ir tai, kas leistų naudingiausiai atskleisti mokomąją temą. Ugdytiniai susidomi, noriai įsitraukia į veiklas. Džiaugiamės prisijungę prie projekto.