Istorija ir tradicijos

ISTORIJA IR TRADICIJOS

Dainų mikrorajone 1982 metais veiklą pradėjo nauja ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kuri buvo vadinama 38-uoju Šiaulių lopšeliu-darželiu. Jame veikė 14 grupių ir buvo ugdomi rusakalbiai vaikai. Sumažėjus rusakalbių vaikų skaičiui, 1991 m. rugsėjo 1 dieną į 38-ąjį lopšelį-darželį perkelti vaikai iš 37-ojo lopšelio‑darželio, kuris buvo reorganizuojamas į pradinę mokyklą. 1993 metų birželio 3 d.  lopšelis‑darželis gavo naują vardą ir iki dabar vadinamas Šiaulių lopšeliu-darželiu „Rugiagėlė“.

Šiuo metu „Rugiagėlėje“ ugdomi ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai, veikia 13 grupių, iš kurių:

9 ikimokyklinio (1,5–5 m.);

3 (3–6 m.) specialiojo ugdymo, kuriose ugdomi vaikai, turintys kalbos ir kalbėjimo sutrikimų;

1 priešmokyklinio.

Lopšelis darželis „Rugiagėlė“ turi ir puoselėja savo tradicijas. Organizuodami ugdymo procesą glaudžiai jį siejame su etninėmis vertybėmis.  Lopšelyje-darželyje švenčiame kalendorines šventes: Adventiniai vakarojimai, Kalėdos, Užgavėnės, Kaziuko mugė, Velykos. Džiaugiamės tradicinėmis bendruomenės šventėmis: Senelių švente, sporto švente, Kalėdinėmis šventėmis, „Gerumo obuolėliu“, „Vaikystės spindulėliu“.

MISIJA. Ikimokyklinio ugdymo įstaiga einanti kaitos ir atsinaujinimo keliu, tenkinanti vaiko, šeimos, visuomenės poreikius ir užtikrinanti saugią, sveiką, darnią ugdymo(si) aplinką.

VIZIJA. Čia  mums gera augti, žaisti, būti kartu.

VERTYBĖS. VAIKAS – SANTYKIAI – APLINKA

Informacija atnaujinta — 2020-11-12 | << ATGAL