Istorija ir tradicijos

ISTORIJA IR TRADICIJOS

 

Dainų mikrorajone 1982 metais veiklą pradėjo nauja ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kuri buvo vadinama 38-uoju Šiaulių lopšeliu-darželiu. Jame veikė 14 grupių ir buvo ugdomi rusakalbiai vaikai. Sumažėjus rusakalbių vaikų skaičiui, 1991 m. rugsėjo 1 dieną į 38-ąjį lopšelį-darželį perkelti vaikai iš 37-ojo lopšelio‑darželio, kuris buvo reorganizuojamas į pradinę mokyklą. 1993 metų birželio 3 d.  lopšelis‑darželis gavo naują vardą ir iki dabar vadinamas Šiaulių lopšeliu-darželiu „Rugiagėlė“.

Šiuo metu „Rugiagėlėje“ ugdomi ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai, veikia 13 grupių, iš kurių:

9 ikimokyklinio (1,5–5 m.);

3 (3–6 m.) specialiojo ugdymo, kuriose ugdomi vaikai, turintys kalbos ir kalbėjimo sutrikimų;

1 priešmokyklinio.

Lopšelis darželis „Rugiagėlė“ turi ir puoselėja savo tradicijas. Organizuodami ugdymo procesą glaudžiai jį siejame su etninėmis vertybėmis.  Lopšelyje-darželyje švenčiame kalendorines šventes: Adventiniai vakarojimai, Kalėdos, Užgavėnės, Kaziuko mugė, Velykos. Džiaugiamės tradicinėmis bendruomenės šventėmis: Senelių švente, sporto švente, Kalėdinėmis šventėmis, „Gerumo obuolėliu“, „Vaikystės spindulėliu“. 

 

 MISIJA: ikimokyklinio ugdymo įstaiga einanti kaitos ir atsinaujinimo keliu, tenkinanti vaiko, šeimos, visuomenės poreikius ir užtikrinanti saugią, sveiką, darnią ugdymo(si) aplinką.

 VIZIJA: čia  mums gera augti, žaisti, būti kartu.

 VERTYBĖS:

VAIKAS – SANTYKIAI – APLINKA

Informacija atnaujinta — 2020-01-31 | << ATGAL
ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“