Priėmimas į įstaigą

VAIKŲ PRIĖMIMAS Į ĮSTAIGĄ.

1. Vaikai į įstaigą priimami pagal prašymo registravimo datą, tėvams (globėjams) pateikus:
  • prašymą  prasymas-del-irasymo-i-eile ;
  • vaiko gimimo liudijimo originalą ir kopiją;
  • nustatytos formos vaiko sveikatos pažymą;
  • pažymą apie atsiskaitymą už vaiko išlaikymą įstaigoje (atvykus iš kitos įstaigos).
  1. Grupes komplektuoja įstaigos vadovas pagal ugdytinių komplektavimo tvarką, patvirtintą Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 12 d. sprendimu Nr. T-459.
  2. Grupės formuojamos nuo einamųjų metų kovo 1 d. iki rugsėjo 1 d. Į laisvas vietas vaikai priimami visus metus.
  3. Vaikų grupės formuojamos iš tais pačiais kalendoriniais metais gimusių vaikų.
  4. Vaiko, užregistruoto į eilę  švietimo įstaigos Duomenų bazėje, tėvai (globėjai) pakartotinai iki einamųjų metų vasario 1 d. elektroniniu ar kitokiu būdu patvirtina pageidavimą lankyti švietimo įstaigą, kai nuo einamųjų metų rugsėjo 1 d. nori ją pradėti lankyti.
  5. Vaiko priėmimas į įstaigą įforminamas direktoriaus įsakymu, sudarius dvišalę (vieno iš tėvų (globėjų) ir įstaigos atstovo) ugdymo sutartį.
  6. Vaikai perkeliami į kitą grupę arba išbraukiami iš įstaigos sąrašų įstaigos vadovo įsakymu tėvams (globėjams) pateikus prašymą.

VAIKŲ REGISTRAVIMO IR PRIĖMIMO Į IKIMOKYKLINĘ ĮSTAIGA TVARKA

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO VAIKŲ APSKAITOS TVARKA