Veiklos tikslai ir uždaviniai

2022 METŲ VEIKLOS TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

1. Tikslas. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymo(si) poreikių tenkinimas.

1.1. Uždavinys. Užtikrinti kokybišką ir inovatyvų ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, įgalinantį įvairių gebėjimų bei poreikių vaikų pažangą.

1.2. Uždavinys. Teikti savalaikę, sistemingą švietimo pagalbą kiekvienam vaikui, kuriam nustatyti specialieji ugdymosi poreikiai.

1.3. Uždavinys. Organizuoti veiklą, skatinančią sėkmingą kiekvieno vaiko – aktyvios, sveikos, atsakingos ir kūrybingos asmenybės formavimąsi ir savirealizaciją.

1.4. Uždavinys. Skatinti bendruomenės narių mokymąsi savarankiškai ir bendradarbiaujant.

1.5.  Uždavinys. Plėtoti partnerystę su ugdytinių tėvais, socialiniais partneriais.

2. Tikslas. Lopšelio-darželio ugdymo aplinkos išlaikymas ir modernizavimas.

2.1. Uždavinys. Kurti dinamišką, funkcionalią, šiuolaikinius reikalavimus ir bendruomenės poreikius atitinkančią, ugdymo(si) aplinką.

2.2. Uždavinys. Gerinti lopšelio-darželio higienines sąlygas ir saugumą, turtinti įstaigos materialinę bazę.

Informacija atnaujinta — 2022-02-28 | << ATGAL
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“