Ančiukų

,,Miltų ir sniego žaidimai“

Data: 2020-12-11

Sniegas, sniegas, sniegas. Visi jo laukiame, trokštame ir norime pasidžiaugti. O kiek pramogų galima sugalvoti žiemą ir su sniegu! Mažiausiems ,,Ančiukų“ grupės vaikams labai sunku suvokti kas  yra tas sniegas ir ką galima su juo daryti, nes mažyliams dar tik du-trys metukai ir tikrą žiemą nelabai jie prisimena. Tačiau tai ne bėda. Tereikia truputėlį pedagogų […]

STEAM veikla ,,Advento vainikas“

Data: 2020-12-04

Patys mažiausi lopšelio-darželio ugdytiniai, vieną penktadienio rytą, belaukdami Šv. Kalėdų, susibūrė į vieną šiltą, ramų, jaukų ir bendrakūrybinį ratą. Mažieji ,,Ančiukų“ grupės vaikai mėgsta STEAM veiklas ir šį kartą, konstruktorių pagalba, ,,pynė“ Advento vainiką. Detalių tyrinėjimas, spalvų pažinimas, skaičiavimas, pokalbis apie Kalėdų stebuklo laukimą sugulė į mažųjų kūrybinį darbą.

,,Ančiukų“ grupės projektas ,,Rudenėlio žaismas“

Data: 2020-10-20

,,Rudenėlio žaismas“ taip vadinasi pats pirmasis,, Ančiukų“ grupės projektas, kuriame dalyvavo visa grupės bendruomenė. Ačiū tėveliams už bendradarbiavimą, įsitraukimą ir idėjas. Džiaugiasi ne tik ,,Ančiukų“ grupės vaikučių akys, bet ir visi darželio vaikai.

,,Ančiukų“ grupės STEAM veikla ,,Putų ruduo“

Data: 2020-10-20

,,Ančiukų“ grupės STEAM veikla ,,Putų ruduo“. Su mažaisiais ugdytiniais nudažėme putas įvairiomis rudenio spalvomis ir puošėme klevo lapus. O kiek džiaugsmo ir nuostabos suteikė pažintis su putomis! Mažieji tapo dailininkais ir kūrė savo spalvingą rudenėlį. Taip smagiai pradėjome pažintį su spalvomis, rudeniu, lavinome smulkiąją motoriką ir kūrybiškumą.

Saugaus elgesio savaitė, svečiuose policininkas šuniukas “Amsius

Data: 2014-11-06

Lapkričio 6 d. darželyje vyko saugaus eismo rytmetis “Gatvėj būki atsargus”. Vaikus pradžiugino atvykę svečiai. Tai policijos pareigūnas ir policijos bičiulis šuniukas Amsius. Jie atsakinėjo į vaikų pateiktus klausimus, papasakojo, kaip saugiai elgtis gatvėje. Šventė visiems paliko daug gerų įspūdžių, praplėtė vaikų saugaus elgesio kelyje žinias. Vyresnioji auklėtoja Genutė Baškytė

2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“