Ačiū Jums, kad subūrėte, paskatinote, palaikėte ir net apdovanojote

Įsibėgėjus lapkričio mėnesiui, vėsoką penktadienio popietę, lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ salėje susirinko kelios kartos: mažieji „Gandriukų“ vaikučiai, jų tėveliai, mylimi seneliai ir net proseneliai. Puiki mintis organizuoti Senelių šventę kilo grupės auklėtojoms.

Pasipuošusios tautiniais kostiumais, jos ragino, drąsino čia susirinkusius. Labai smagu buvo matyti, kiek mažieji „Gandriukai“ turi šaunių ir aktyvių senelių. Anūkėlių pagalba visi jie uoliai vykdė duotas užduotis: dainavo, rungtyniavo, rodė savo meistriškumą, pomėgius. Vaišinomės močiučių gardžiais kepiniais, pasvalietės močiutės spaustu sūriu, klausėmės tarmiškai sekamos promočiutės pasakos.

Drauge mokėmės smagių liaudies šokių ratelių. Pasibaigus šventei, rodos neskubėjome visi išsiskirstyti ir daugybę pagyrimų norėjosi išsakyti auklėtojoms. Ačiū Jums, kad subūrėte, paskatinote, palaikėte ir net apdovanojote. Iš šalies gera buvo stebėti laimingą močiutę virpančiose rankose laikančią padėką kaip didžiausią apdovanojimą.

Svarbiausia, ką išsinešėme iš šios popietės – nuoširdus ir šiltas dėmesys vyresniajai kartai. Tokie susibūrimai, tai dar vienas sutvirtinimas ryšio tarp kartų: anūkų, tėvelių ir senelių.

Ačiū Jums
Orestuko Močiutė