Advento rytmečiai „Kačiukų“ grupėje

Advento laikotarpiu ,,Kačiukų“ grupės vaikai kartu su pedagogėmis susipažino su įvairiais šventų Kalėdų laukimo papročiais ir tradicijomis. Grupės auklėtoja Jūratė su grupės vaikais surengė „Advento vainiko gaminimo dirbtuvėles“, kurių metu vaikai iš įvairios gamtinės medžiagos gamino Advento vainiką ir kiekvieną savaitę uždegdavo vis po papildomą žvakę. Auklėtoja Valdonė organizavo jau tradiciniu tapusį „Advento vainiko pynimo rytmetį“, kurio metu vaikai iš eglių šakų, kankorėžių, žvakučių, pagaliukų, eglutės žaisliukų sudėliojo Advento vainiką, o kartu ir išsiaiškino Advento laikotarpio prasmę, simbolių reikšmę. Vaikai parašė ir išsiuntė Kalėdų seneliui laiškus ir net paskambino Kalėdų seneliui, išsakė jam savo norus. Vaikai grupėje pasipuošė eglutę pačių, kartu su tėveliais ir auklėtojomis, gamintais žaisliukais. O koks gi šventų Kalėdų laukimas be gardžiai kvepiančių imbierinių sausainių. Vaikai kartu su auklėtojomis patys minkė, kočiojo tešlą, spaudė formelėmis sausainius, kuriuos ne tik patys skanavo, bet ir vaišino jais vakare vaikų pasiimti atėjusius tėvelius. Puošni, rankų šiluma papuošta grupės eglutė, pačių vaikų rankomis gamintas Advento vainikas, kvepianti sausainiais grupė, ramūs pasisėdėjimai prie uždegtos žvakutės – visa tai padeda su nekantrumu laukti ir sulaukti šventų Kalėdų.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems