„Boružėlių“ grupės projektas „Knygele, sušildyk man širdelę“

„Knyga, knyga, dar kartą knyga. Niekas taip neišjudina ir neugdo vaiko fantazijos, kaip knyga“ A.Lindgren

Spalio – lapkričio mėn. „Boružėlių“ grupėje buvo vykdomas projektas „Knygele, sušildyk man širdelę“. Projekto tikslas: sužadinti vaiko domėjimąsi knyga, padėti ją pamilti, lavinti vaizduotę, kalbą, kūrybiškumą. Į projektą aktyviai įsitraukė ir tėveliai. Jie kartu su vaikučiais namuose kūrybiškai ir išradingai kūrė, gamino knygeles. Vaikai pasakojo, kaip jiems sekėsi, džiaugėsi savo ir kitų knygelėmis. Kūrybiškumo netrūko ir grupėje, visiems kartu kuriant knygeles. O kaip gimsta knygelės vaikai sužinojo žiūrėdami edukacinius filmukus. Projekto metu apsilankėme Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Aido filiale. Bibliotekos darbuotojos supažindino su spalvingomis vaikiškomis knygomis ir žurnalais. Vaikai pabuvo mažaisiais skaitytojais, nes bibliotekos skaitykloje galėjo skaityti, žiūrinėti, vartyti įvairias knygas. Grupėje turime sukaupę nemažai vaikiškos literatūros, iš kurių daug yra pasakų knygelių. Vaikams patinka ne tik vartyti, klausytis skaitomų pasakų, bet ir jas „žaisti“, vaidinti. Daug emocijų suteikė pasakų „Ropė“, „Trys paršiukai“, „Pupa“ inscenizavimas. Smagu, kad grupės bibliotekėlė yra labai mylima. Grupės vaikučiams patinka knygos,  jie jomis domisi, varto, žiūrinėja, skaito, klausosi skaitomų. Vaikai žino, kad knyga gali papasakoti daug įdomių istorijų, pasekti daug stebuklingų pasakų.

Puoselėkime santykį su knyga nuo pat vaikystės, nes knyga – viena iš galingiausių priemonių suvokti aplink supantį pasaulį ir save patį.

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems