Diena be automobilio

Rugsėjo 22-osios ryte mažuosius Šiaulių lopšelio-darželio ,,Rugiagėlė“ darželinukus kieme pasitiko BITUTĖS 🐝 kurios džiaugėsi, kad visi šiandien į darželį atvyko įvairiausiomis bemotorėmis transporto priemonėmis: dviračiais, paspirtukais, balansiniais dviratukais, paspiriamomis mašinėlėmis. Minėdami Tarptautinę dieną be automobilio prisijungėme prie RIUKKPA organizuojamos akcijos „Rieda ratai rateliukai“. Išsiaiškinę kodėl  šią dieną keliaujame be automobilių ir pasimankštinę šokio ritmu dalyvavome bemotorių transporto priemonių eisenoje, bei surengėme lenktynes, figūrinius važiavimus.Vaikams nestigo džiugesio, geros nuotaikos ir greičio.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2023 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems