EDUKACIJA ,,ANGELO MUZIEJUJE“

Ankstyvą antradienio rytą „Kiškučių“ grupės vaikai su mokytoja Egle susiruošė į edukaciją , kuri vyko Šiaulių ,,Angelo muziejuje“. Visi su pakiliomis nuotaikomis važiavome miesto autobusu. Nuvykus mus pasitiko muziejaus darbuotojai. Mažiesiems kiškučiams edukacinio užsiėmimo metu buvo užduodami įvairūs klausimai. Ar mes į juos atsakėme? Žinoma, kad taip. Kokia būtybė yra angelėlis? Kaip jis atrodo? Kokius darbelius dirba? Gal tai nematomas tavo draugas, niekuomet vieno nepaliekantis, o gal sargas, šlepsintis trumputėmis kojukėmis tau iš paskos, kur beeitum? O svarbiausia, kiekvienas vaikas iš pateiktų medžiagų sukūrė savo angelėlį, kuriuo nudžiugins savo mylimą mamytę artėjančios mamos dienos proga. Nemažiau smagu buvo apžiūrėti ir muziejaus ekspoziciją, kurioje surikiuota didelė gausybė pačių įvairiausių angelų. Vaikų dėmesį trauke skirtingo dydžio, nuotaikos, spalvos  angelai.  Smagiai ir smalsiai praleistas laikas ,,Angelo muziejuje“.