,,Ežiukų“ grupės išvyka

 Balandžio 29 dieną  ,,Ežiukų“ grupė lankėsi gyvūnų ir paukščių karalystėje, įsikūrusioje Šiaulių rajone, Bertužiuose. Sodyboje gyvena net dvidešimt rūšių vištų, ančių, žąsų, įspūdingo dydžio stručiai, fazanai, danieliai, alpakos, ožkos, ožiai, avys, poniukas, triušiai. Viduje, stikliniuose nameliuose, įsikūrusios miniatiūrinės pelytės, žiurkėnai, žiurkės, jūros kiaulytės. Vaikai turėjo galimybę ne tik pašerti ožiukus, triušiukus, bet ir užeiti į aptvarą, paliesti juos, paglostyti. Vaikai matavosi elnio ragus.  Akį džiugino gražiai sutvarkyta aplinka, įrengtos žaidimo aikštelės vaikams. Buvo gera matyti vaikų akyse tiek daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų. Į darželį visi grįžo pavargę, bet labai laimingi.  Pažintis su paukščiais ir naminiais, bei dekoratyviniais gyvūnais buvo įdomi ir naudinga. Įdomi ir naudinga buvo ir kelionė autobusu bei buvimas visiems kartu ne darželio aplinkoje.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems