,,Ežiukų“ grupės trumpalaikis projektas ,,Švarūs ir sveiki dantukai“

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Rugiagėlės“ ,,Ežiukų“ grupės ugdytiniai drauge su auklėtojomis aiškinosi  kodėl svarbu prižiūrėti  dantukus ir įgyvendino grupės trumpalaikį projektą ,,Švarūs ir sveiki dantukai“. Veiklų metu vaikai turėjo galimybę, ant didžiulio dantų muliažo, mokytis taisyklingai valytis  dantukus, įtvirtino burnos higienos įgūdžius, išsiaiškino dantukų priežiūrai reikalingų priemonių svarbą. Vaikai  demonstravo taisyklingo dantų valymo įgūdžius, dalinosi žiniomis ir asmenine patirtimi.  Ugdytiniai atlikinėjo užduotį „Sugrupuok paveikslėlius“, sužinojo,  kurie maisto produktai stiprina dantukus, kurie kenkia. Klausydamiesi  dainelės apie dantukus, vaikai spalvino dantukų paveikslėlius, naikino bakterijas, šoko ir dainavo.

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems