,,Ežiukų“ grupės vaikučiai globoja paukštelius

,,Ežiukų“ grupės vaikai nusprendė pasirūpinti paukšteliais, kad šie nebūtų alkani. Iš antrinių žaliavų pagamino paukšteliams lesyklėles.  Lesyklėles pakabino lopšelio-darželio kieme, kad pro langą galėtų stebėti kaip atskrenda paukščiai.   Ypač smagu buvo stebėti, kaip mažieji mūsų draugai čiumpa saulėgrąžos ar moliūgo sėklytę ir skrenda tolyn. Zylutės, sniegenos aplankė visas mūsų pagamintas lesyklėles ir taip suteikė visiems nepakartojamo džiaugsmo. Taigi, rūpintis paukšteliais žiemą ne tik smagu, bet ir naudinga, nes manome, kad paukšteliai pavasarį savo giesmelėmis tikrai padėkos atsakingiems ir rūpestingiems „Ežiukų“ grupės vaikams. Dar vienas smagus užsiėmimas – stebėti paukščių lesyklą VU Šiaulių akademijos botanikos sode. Į botanikos sodą vykti nereikia, nes  botanikos sodas kartu su botanikos sodo draugų klubu įgyvendinęs projektą „Gamtos stebėtojai“ suteikė galimybę sode apsilankančius ar gyvenančius gyvūnus stebėti savo kompiuteriuose ar kituose išmaniuose įrenginiuose. Vaikas labai patinka rūpintis paukšteliais ir juos stebėti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems