,,Gandriukų“ grupės išvyka

Kokia puiki diena, kai nuo ryto saulutė šviečia, kai su grupės draugais išsiruošiam į kelionę! Mums,  “Gandriukų” grupės vaikams, gera, linksma ir įdomu buvo keliauti „Dainų  parko” taku.  Išvykos metu pakvėpavome grynu oru,   susipažinome  su ten augančiais  medžiais, sutikome  ropojančių vabaliukų, mėgavomės  vis labiau pavasarėjančia gamta. Smagu, bent kartais, pakeisti aplinką ir  su draugais  padūkti  parko žaidimų aikštelėse. 

         Nuvargę, bet pasisėmę iš ąžuolų stiprybės ir laimingi grįžome į darželį. O pietų miego metu kiekvienas stengėmės susapnuoti kur galėtume nukeliauti kitą kartą. 

         

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems