,,Gandriukų” ir ,,Meškiukų” grupių vaikų ilgalaikis kūrybinis projektas ,,Pasveikinkim vieni kitus”

Mes, ,,Gandriukų” ir  ,,Meškiukų“ grupių pedagogės Jurgita ir Ieva, su savo grupių vaikais bei lietuvių bendruomenės JAV  Čikagos miesto  vaikais, nutarėme dalyvauti ilgalaikiame  projekte ,,Pasveikinkim vieni kitus“. Jis buvo  skirtas paminėti Lietuvai svarbias dienas: Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją. Projekto tikslas- su JAV Čikagos bendraamžiais vaikučiais apsikeisti sveikinimo atvirukais. 

Vaikai su tėvelių (vyresnio brolio ar sesės) pagalba gamino atvirukus Lietuvos tematika. Vidinėje jo dalyje  užrašė  palinkėjimą, sveikinimą tolimoje šalyje gyvenančiam vaikui, kuris taip pat myli Lietuvą. Net tyrinėjant gaublį sunku buvo įsivaizduoti, kokį kelią mūsų atvirukai nukeliaus, kol pasieks adresatą. 

“Gandriukai” ir “Meškiukai”  patyrė daug smagių emocijų, sulaukę  filmuotos medžiagos, kaip Čikagoje gyvenantys bendraamžiai džiaugėsi mūsų nusiųstų atvirukų gausa, juos rinkosi ir nešėsi namo. 

Po ilgų laukimo savaičių didžiausias įspūdis buvo, atplėšus didelį voką, rasti jame naujųjų draugų pieštus atvirukus, kurie įveikę Atlanto vandenyną  atkeliavo iš tolimos šalies – Amerikos.  

 

 

 

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems