INFORMACIJA APIE ŠIAULIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO „RUGIAGĖLĖ“ DARBĄ 2024 M. VASARĄ

1. Lopšelių-darželių darbas vasarą organizuojamas vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės lopšelių-darželių darbo vasaros laikotarpiu tvarkos aprašu, patvirtintu Šiaulių miesto savivaldybės mero potvarkiu:

1. Lopšelių-darželių darbo vasaros laikotarpiu ugdytiniams organizuojama pažintinė, projektinė, patirtinė ir kita veikla. Grupės formuojamos iš to paties arba skirtingo amžiaus vaikų, užtikrinant vaiko dienos ir ugdymo režimo fiziologinius ir amžiaus ypatumus. Dirba tie darbuotojai, kurie neatostogauja.
  2. Dėl vaiko lankymo lopšelį-darželį vasaros laikotarpiu prašome pateikti prašymą nuo 2024 m. gegužės 2 d. iki  gegužės 17 d. Galite nurodyti visą mėnesį (pvz., 06.03-28, 07.01-31) arba atskirą(-as) savaitę(-es), periodus (pvz., 06.03-14, 08.12-19). Prašymus atneškite grupės mokytojoms, nes jos rengs bendrą grupės sąrašą. Vasarą prašymus, patikslinimus ar paklausimus teikite administracijai, atvykdami į ugdymo įstaigą arba siųsdami į el. p. rugiagele@splius.lt
  3. Prašome LABAI atsakingai planuoti Jūsų vaiko poreikį lankyti lopšelį-darželį, nes pagal statistiką 2023 m. vasarą lopšelį-darželį lankė 72% – 39% pageidavusių lankyti vaikų. Darbuotojai paskiriami dirbti pagal maksimalų pageidavusių lopšelį-darželį lankyti vaikų ir suformuotų grupių skaičių.
  4. Liepos mėn. Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė“ nedirbs. Vaikai bus perkeliami į Šiaulių lopšelį-darželį „Žiogelis(Dainų g. 11). Formuosime tik 5 mišrias vaikų grupes, grupėse dirbs mūsų darbuotojai. Prašymus tikslinsime iki birželio 21 d., nes bus rengiamas įsakymas dėl laikino vaikų ir darbuotojų perkėlimo į kitą ugdymo įstaigą (lopšelį-darželį „Žiogelis“), nurodant ugdytinių vardus, pavardes, maitinimo skaičių, sudaroma atsiskaitymo už paslaugas sutartis.
  5. 2024 m. birželio 17-19 d. grupių mokytojos vykdys apklausą dėl Jūsų vaiko(-ų) ketinimų TIKRAI lankyti mūsų lopšelį-darželį birželio 25-28 d., nes mums labai svarbu šiam laikotarpiui teisingai apskaičiuoti ir užsisakyti reikiamą kiekį produktų vaikų maitinimui. Nupirktą ir nepanaudotą iki birželio 28 d. perteklinį greitai gendančių produktų kiekį privalėsime utilizuoti.
  6. Dėl pirminiame prašyme (teikto iki gegužės 17 d.) nurodytų lopšelio-darželio lankymo datų pakeitimo, tėvai (globėjai) turi raštu informuoti ugdymo įstaigą iki einamojo mėnesio 25 d.
  7. Lopšelio-darželio direktorius, atsiradus papildomam poreikiui ir esant laisvoms vietoms jau suformuotose grupėse, gali tenkinti tėvų (globėjų) prašymus po gegužės 20 d. Sumažėjus vaikų skaičiui grupės performuojamos, todėl vaikas gali būti perkeliamas į kitą grupę.

Tėvų (globėjų), turinčių įsiskolinimų už vaiko(-ų) išlaikymą įstaigoje, prašymai dėl vaiko lankymo lopšelį-darželį vasaros laikotarpiu netenkinami.

Vasara – puikus metas skirti daugiau laiko bendravimui su savo vaiku, kartu patirti pačių nuostabiausių įspūdžių.