INTERAKTYVI VIKTORINA ,,SUPERHEROJAI“

Lapkričio 22 d. ,,Rugiagėlės“ darželio salėje, jau antrus metus iš eilės, įvyko šauni ir interaktyvi viktorina „Superherojai“. Viktorinoje dalyvavo ikimokyklinio amžiaus „Ežiukų“ ir „Saulyčių“ grupės ugdytiniai. Viktorinos metu vaikai sutiko keturis pakalikus, kurie kvietė vaikus atlikti šešias užduotis. Vaikai atliko rytinę mankštelę, prisiminė kas yra vaisiai ir kas daržovės, sportavo rinkdami kamuoliukus bei klausėsi ir vykdė užduotį, kurią galėjo išklausyti video formatu, pateiktu per projektorių. Temos buvo pačios įvairiausios. Nuo kūno dalių iki gyvūnų, nuo eksperimentų iki sporto. Vaikai prisiminę temą apie daržoves ir vaisius, planšetiniuose kompiuteriuose dėliojo dėliones. Sudėliojus, įvardijo kas tai ir ar tai vaisius ar daržovė. STEAM srityje – laboratorijos mokytoja Jurgita davė užduotį sužinoti kas skęsta, o kas neskęsta. Vaikai atliko eksperimentą su nuluptu ir nenuluptu apelsinu, kriauše, popieriniu laiveliu ir žaisline mašinėle. Sporto srityje – prisiminė spalvas ir vikriai dėliojo kamuoliukus į lankus pagal spalvą. Bene labiausiai visus sužavėjo užduotis su planšete, kurios metu vaikai pamatė 3D formatu įvairiausius gyvūnus ir išgirdo kokį garsą jie skleidžia. Mėgdžiojo kavės, arklio, bitės, varlės bei kitų gyvūnų garsus. Viktorinos pabaigoje iš kaštonų dėliojo emocijas, taip įsivertindami, kaip jiems sekėsi atlikti viktorinos užduotis. O visų džiaugsmui, viktorina buvo baigiama su muzika ir šokiais. Balionų apsuptyje, lazerių šviesoje šoko vaikai su pakalikais. Vaikai, už visas atliktas užduotėles, buvo apdovanoti pakalikų medaliais.
Mokytojos Roberta Neimonaitė, Indrė Dilinskienė, Juratė Šiaulienė, Viktorija Mozūraitė, Odeta Račkauskienė