,,Kačiukų“ grupės Adventinis vakaras

,,Kačiukų“ grupės vaikai, jų tėveliai ir artimieji, auklėtojos susirinko į Adventinį vakarą, kurio metu visi kartu pynė Adventinį vainiką. Puošdami vainiką eglių šakelėmis, kankorėžiais, obuoliais, žvakutėmis, žaisliukais visi sužinojo kiekvieno simbolio reikšmę. Kai jau užbaigtas vainikas puošė stalą, vaikai artimuosius pradžiugino eilėraštuku, dainele ir pačių rankytėmis gamintomis atvirutėmis. Auklėtojų palinkėjimai vaikų artimiesiems artėjančių šv. Kalėdų proga buvo su ,,burtais“: juos galėjo perskaityti tik  išsiskleidus gėlių, kurias reikėjo įmesti į vandenį, žiedeliams. Ir vaikai, ir jų artimieji su nekantrumu stebėjo besiskleidžiančius žiedus ir skaitė palinkėjimus.

Vakaro pabaigoje visi susėdę ratu aplink vainiką, vaišinosi ryte vaikučių rankytėmis gamintais imbieriniais sausainiais. Adventinio vainiko šviesa, ramybė, džiugi šv. Kalėdų laukimo nuotaika sušildė visų susirinkusiųjų širdis…