,,Kačiukų“ grupės Adventinis vakaras

,,Kačiukų“ grupės vaikai, jų tėveliai ir artimieji, auklėtojos susirinko į Adventinį vakarą, kurio metu visi kartu pynė Adventinį vainiką. Puošdami vainiką eglių šakelėmis, kankorėžiais, obuoliais, žvakutėmis, žaisliukais visi sužinojo kiekvieno simbolio reikšmę. Kai jau užbaigtas vainikas puošė stalą, vaikai artimuosius pradžiugino eilėraštuku, dainele ir pačių rankytėmis gamintomis atvirutėmis. Auklėtojų palinkėjimai vaikų artimiesiems artėjančių šv. Kalėdų proga buvo su ,,burtais“: juos galėjo perskaityti tik  išsiskleidus gėlių, kurias reikėjo įmesti į vandenį, žiedeliams. Ir vaikai, ir jų artimieji su nekantrumu stebėjo besiskleidžiančius žiedus ir skaitė palinkėjimus.

Vakaro pabaigoje visi susėdę ratu aplink vainiką, vaišinosi ryte vaikučių rankytėmis gamintais imbieriniais sausainiais. Adventinio vainiko šviesa, ramybė, džiugi šv. Kalėdų laukimo nuotaika sušildė visų susirinkusiųjų širdis…

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems