,,Kačiukų“ grupės bendruomenės projektas ,,Šeima ateina į darželį“

,,Kačiukų“ grupės ugdytiniai, pedagogai ir vaikų tėveliai vykdė trumpalaikį projektą ,,Šeima ateina į darželį“. Vaikų tėveliai parūpino šeimų nuotraukų, iš kurių buvo surengta nuotraukų paroda ,,Mano šeima“. Visi grupės vaikai labai džiaugėsi ir didžiavosi, matydami savo šeimų nuotraukas, o užėjusiems į grupę, su pasididžiavimu rodė savo šeimas, vardijo šeimos narius. Vaikai lavino skirtingus gebėjimus atlikdami įvairius darbelius, užduotis apie šeimą: piešė savo šeimą, šeimos medį, skaičiavo šeimos narius, bandė užrašyti jų vardus, darė šeimos namą, dėliojo šeimų dėliones, įkurdinę savo šeimos nuotrauką ant grupės mašinų, surengė net šeimų kelionę. O kaip smagu buvo visiems vaišintis vienos šeimos keptu obuolių pyragu ir jaukiai gerti čiobrelių arbatą. Savaitė buvo labai smagi ir jauki, o grupėje tvyrojo namų šiluma.