,,Kačiukų“ ir ,,Boružėlių“ grupių vaikų edukacinė išvyka

Vien išvykti už darželio ribų, o dar su autobusu ir be tėvelių, lydint grupių pedagogėms – jau buvo didžiulis džiaugsmas ,,Kačiukų“ ir ,,Boružėlių“ grupių vaikams. Atvykus į veislinių paukščių ir naminių gyvūnų zoologijos sodą ,,Raiba plunksna“ vaikų akys bėgiojo nuo vieno gyvūno prie kito, visus norėjosi pamatyti, išgirsti, paliesti, paglostyti, pamaitinti. Vaikai susipažino su ,,Raibos plunksnos“ gyventojais per įvairius pojūčius: klausėsi darbuotojų pasakojimo, klausėsi gyvūnų balsų, bandė juos mėgdžioti, gyvūnus stebėjo, lietė, glostė, maitino, o drąsiausieji palaikė ant rankų. Vaikai apžiūrėjo surinktų ragų kolekciją ir net juos pasimatavo. Apžiūrėję visus zoologijos sodo gyvūnus, vaikai dar ir pažaidė vaikų žaidimų aikštelėje. Patyrę daug džiugių emocijų, vaikai autobuse dalijosi išvykos įspūdžiais, stebėjo per langus vis gražėjančią pavasario gamtą, pravažiuojančias mašinas. Buvo labai smagu visiems kartu keliauti, pamatyti, pažinti, išgirsti, patirti, sužinoti.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems