,,Kai užaugsiu, kuo aš būsiu?“

,,Kačiukų“ grupės vaikai su pedagogais visą savaitę svarstė ,,Kai užaugsiu, kuo aš būsiu?“ ir tyrinėjo įvairias profesijas. Vaikai, pasipuošę atitinkamų profesijų rūbais, žaidė kūrybinius žaidimus, išbandydami įvairias profesijas: virė, kepė, mokė, vairavo, gaudė nusikaltėlius, gydė vieni kitus, lėlės, žaislinius gyvūnus, statė, konstravo, meistravo…Vaikai, žaisdami stalo žaidimą ,,Profesijos“, vartydami paveikslėlių knygas, žiūrėdami mokomuosius filmukus, išsiaiškino, kokie daiktai, įrankiai reikalingi skirtingoms profesijoms. Aptardami gaisrininko profesiją, vaikai diskutavo, kuo galima užgesinti ugnį ir atliko eksperimentą su žvakėmis. Buvo uždegtos dvi žvakės, vieną žvakę uždengėme mažu puodeliu, o kitą dideliu ąsočiu. Išsiaiškinome, kad žvakei degti reikalingas deguonis, kurio yra ore, o kai jo nelieka, ugnis užgęsta, todėl pirma užgeso žvakė, uždengta mažu indu, o ilgiau degė žvakė, uždengta dideliu indu. Paklausinėjus vaikų, kuo jie bus užaugę, išsiaiškinome, kad ,,Kačiukų“ grupės mergaitės labiausiai nori būti gydytojomis, vienos gydys žmones, o kitos – gyvūnus. O grupės berniukai bus gaisrininkai ir policininkai. Pedagogės džiaugiasi, kad kai ,,Kačiukai“ užaugs – sveikai, ramiai ir saugiai gyvensime.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems