MANO MAMYTĖ

Paskutinis pavasario mėnuo prasidėjo pačia gražiausia metų švente – Motinos diena.

– Mano mamytės akys gražiausios, mano mamytės balsas skambiausias, mano mamytės  plaukučiai švelniausi – čiauškėjo ,,Rugiagėlės“ vaikučiai, kai jų buvo paprašyta apibūdinti savo mamas.

Vien kalbų nepakako.  Visų grupių vaikai kibo į darbus ir ne tik ruošė sveikinimus, dovanėles mamoms, bet ir piešė jų portretus.  Šį kartą portretų piešimui pasirinktos STEAM veiklos ir didžiausias dėmesys skiriamas mamų šukuosenoms. Dizaineriais, kirpėjais ir stilistais tapo visi vaikai ir nevaržomai plėtojo savo idėjas. Ir iš kokių tik medžiagų nebuvo sukurtos mamų šukuosenos! Tiko ir konstruktorių detalės, akmenukai, gėlės, popierius ir visa tai aks buvo grupėje, darželio kieme. Vaikai lavino smulkiąją motoriką, plėtojo kūrybines galias ir džiaugėsi neišpasakytu mamyčių grožiu.