„Muzikinė kelionė į emocijų šalį“

Praėjusią savaitę lopšelyje – darželyje vyko projektas „Muzikinė kelionė į emocijų šalį“. Kiekviena savaitės diena buvo įdomi ir kitokia, nes vaikai susipažino su vis kitokia emocija ir atliko įvairias užduotis. Vieni piešė emocijų veidukus, kiti juos gamino iš įvairių kaladėlių, pagalvėlių ar net batukų. Žiūrėjo edukacinius filmukus, klausėsi muzikos, šoko ir dainavo. Penktadienį lauke vyko baigiamasis renginys. Meninio ugdymo mokytoja Viktorija ir socialinė pedagogė Monika vaikučius kvietė keliauti muzikiniu traukiniu į emocijų šalį. Vaikai aplankė keturias stoteles, kiekvienoje jų laukė skirtingos emocijos ir užduotėlės. Taip pat jų laukė spalvotas takelis, kuriuo eidami įtvirtino visas aptartas emocijas. Visos kelionės metu netrūko smalsumo ir vaikiško juoko.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems