Nuotolinis renginys „Aš neabejingas, o tu?“

Kaip ir kasmet, jau tapo tradicija – tarptautinės žmonių su negalia suvokimo dienai paminėti, dalyvauti renginyje – „Aš neabejingas, o Tu?“. Šis renginys jubiliejinis – vyko jau dešimtą kartą. Jis skleidžia teigiamą žinią apie žmones su negalia, teigdamas, jog negalia nėra kliūtis draugystei ir bendrystei.

Tiesioginės transliacijos metu ,,Bitučių“ grupės vaikai turėjo galimybę prisijungti, užduoti klausimus ir gauti atsakymus, stebėti diskusijas ir interviu negalios tema su renginio svečiais, dalyvauti edukacijose, bendrauti su paraolimpiečiu Augustu Navicku, įsitraukti į praktines veiklas kartu su renginio vedėjais, įvairiais personažais ir netgi kartu su tikrais delfinais atlikti mankštą. Visi susirinkę renginio dalyviai turėjo puikią progą virtualiai apžiūrėti kompensacinės technikos priemones (vežimėlius, vaikštynes, lazdas, ramentus) bei stebėti, kaip jie išbandomi.

Visi virtualiai susirinkusieji – dideli ir maži – išsiskirstė pasisėmę gerų emocijų, tolerantiškumo vienas kito ir neįgaliųjų atžvilgiu bei noro nebūti abejingais. Kiekvienas renginio dalyvis buvo raginamas namie/institucijoje pasigaminti simbolinį popierinį lėktuvėlį, kuris skatina susimąstyti ir būti tolerantiškesniais, supratingesniais, geresniais ir „skristi“, kaip tiems lėktuvėliams – laisvai, aukštai ir be baimės. Būkime neabejingi suvokimui ir supratimui.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems