ORIENTAVIMOSI VARŽYBOS ,,AR PAŽĮSTI BERŽYNĖLĮ?“

Gegužės 19 dieną ugdytinių komanda iš „Boružėlių“, „Bitučių“ ir „Nykštukų“ grupių keliavo į Šiaulių laisvalaikio ir pramogų parką „Beržynėlis“. Dalyvavome Šiaulių miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų orientavimosi varžybose „Ar pažįsti beržynėlį?“, kurias organizavo Šiaulių lopšelis-darželis ,,Dainelė“. Su dideliu užsidegimu vaikai leidosi į pilną nuotykių kelionę – dalyvavo orientacinėse varžybose: įveikė trasą, grožėjosi žalumoje paskendusia parko augmenija, atliko visas užduotis, sėkmingai pasiekė finišą. Šiaulių lopšelio-darželio „Rugiagėlės“ komanda išrinkta vikriausia, nuotaikingiausia, aktyviausia. Jai iškilmingai buvo įteiktas apdovanojimas – kamuolys ir padėkos raštas. Varžydamiesi vaikai patyrė daug džiugių, netikėtų, pilnų jaudulio  akimirkų, giliau susipažino su orientavimosi sportu, mokėsi skaityti žemėlapį ir vykdyti konkrečias užduotis.
Seen by Indrė Jurgaitienė at 12:28
ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems