Pasaulinė Turizmo diena

Saulėtą ir šiltą rugsėjo 27 dieną, lopšelio-darželio „Rugiagėlė“ ugdytiniai bei mokytojai pasitiko minėdami Pasaulinę Turizmo dieną. Ši diena švenčiama, siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius. Įvairiose šalyse šią dieną rengiami festivaliai, organizuojami turistiniai maršrutai. Turizmas – tai prasmingas ir sveikas laisvalaikio leidimo būdas. Mūsų darželyje Turizmo diena minima jau nebe pirmą kartą. Lankytinų vietų, įdomių objektų ir veiklų yra ir darželio teritorijoje. Mažieji turistai, gavę lapelius su užuominomis, keliavo po darželio teritoriją, ieškojo kur slepiasi kita užduotis. O pagalvoti tikrai reikėjo: „Čiuku čiuku, traukinį, nuvežk į pasakų šalį“, „Vėjo šnabždesy aidi muzikos garsai“, „Tuk tuk tuk, patuksena „Kas namelyje gyvena?“ ir kitos smagios užuominos. Įveikus visas užduotis vaikų laukė vaišės. Juk pakeliavus visada norisi užkąsti.

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: +370 41 552 692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2024 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems