POKALBIAI APIE MIKROBUS

Mikrobai lengvai plinta kosint, čiaudint, per vandenį ar maistą. Kiekvieną dieną tūkstančiai mikrobų patenka ant mūsų rankų, kuriuos pernešame ant kitų paviršių, taip pat galime perduoti kitiems liesdami. Rankų plovimas yra pagrindinė priemonė sumažinti mikrobų skaičių ant rankų, todėl plaunant jas – sumažėja rizika susirgti. Nors rankų plovimas su vandeniu pašalina nešvarumus, tačiau nepamirškite ir muilo, kuris nuplauna nematomus mikrobus ant rankų.
Šiaulių l/d ,,Rugiagėlė“, ,,Bitutės” ir ,,Saulytės” grupių vaikams vyko pokalbiai ,,Mikrobai“. Vaikai sužinojo kas yra mikrobai, kaip jie plinta, kokias sukelia ligas. Su vaikais žiūrėjome filmuką apie tai, kaip mikrobai puola ir kaip nuo jų apsisaugoti, laikėme rankose „Mikrobų maišelį“, jame esantys milteliai  pateko ant rankų, o pašvietus į vaikų rankas UV šviesos lempa,  jie turėjo galimybę pamatyti, kaip plačiai paplito mikrobai ant jų rankyčių, sudėliojo dėlionę ,,Kur gyvena mikrobai” , piešė savo mikrobus.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems