Projektas ,,Širdelė Lietuvai“

Kiekvienais metais mūsų ir visi Lietuvos darželiai mini ir švenčia Lietuvos Respublikos valstybines šventes  – Lietuvos valstybės, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienas. Mokytojai ir tėveliai klausia vaikų, kas yra Lietuva? Ką šis žodis reiškia mūsų mažiesiems? Kaip atrodo mūsų vėliava ir herbas? Kad vaikai lengviau galėtų suprasti, prisiminti ir išmokti  kas yra Lietuva, kas sudaro mūsų tautos tradicijas, koks yra senolių palikimas, istorija, praeitis, Šiaulių lopšelis – darželis „Rugiagėlė“ paskelbė respublikinį projektą „Širdelė Lietuvai“.  Vienas iš projekto tikslų- vaikų kūrybinių ir kalbinių gebėjimų ugdymas, bei patriotiškų jausmų puoselėjimas. Vaikai ir jų mokytojai, tėvai iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių mums siuntė, vaikų eilėraščius, dainas, šokius ir palinkėjimus, gražiausius gimtuosius žodžius skirtus Lietuvai. Mažieji gamino, kūrė, lipdė ir eksperimentavo, o sukurtas širdeles, emocijas ir gerą nuotaiką talpino mums į, specialiai projektui sukurtą, ,,Facebook“ paskyrą, kurioje visi galėjome pasidžiaugti nuostabiomis širdelėmis Lietuvai. Lopšelyje – darželyje Rugiagėlė “ buvo eksponuojama kūrybinių darbų paroda ,,Širdelė Lietuvai“. Projektui buvo pateikti 995 darbai iš Lietuvos ir užsienio. Džiaugiamės  vertybių puoselėjimu, noru išreikšti meilę Lietuvai ir ją pažinti.