RESPUBLIKINĖ AKCIJA „AKTYVUS KORIDORIUS“

Respublikinė ikimokyklinė ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) pakvietė visas ikimokyklinio ugdymo įstaigas išbandyti vaikų fizinio aktyvumo skatinimo formas koridoriuje ir savo ugdymo įstaigoje organizuoti akciją „Aktyvus koridorius“. Akcijos tikslas: skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, erdvėje – koridoriuje.

Kiekviena ugdymo įstaiga turi koridorius ir juo vaikai eina ne vieną kartą per dieną. Ar esate stabtelėję ir pagalvoję, kad galima sportuoti čia ir dabar, koridoriuje? Šiaulių lopšelyje-darželyje ,,Rugiagėlėje“ koridorius tapo ne tik aktyvus, bet ir pavirto į tikras džiungles. O džiunglėse pasirodo gyveno beždžionėlė, kuri vaikams padėjo įveikti kliūtis, šokinėti per akmenukus, pereiti tilteliu, kad išvengti aštrių krokodilo dantų, prasibrauti per džiunglių tankumynus. Išgirdę liūto riaumojimo garsus vaikai netikėtai sutiko medžiotoją, kuris džiunglėse turėjo prisijaukinęs liūtukus. Pasirodo jie buvo alkani ir juos reikėjo pamaitinti. „Aktyvus koridorius“ tęsėsi kelione vandenynu, kuriame sutikome vėžlius, žuvytes ir netgi tikrą ryklį su kuriuo atlikome nuotaikingą muzikinę mankštą.

Sportuodami netradicinėje aplinkoje – koridoriuose mažieji ugdytiniai patyrė judėjimo džiaugsmą išbandant įvairių formų fizines veiklas.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2021 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems