„Rugiagėliečiai“ paminėjo Žemės dieną

Lopšelio – darželio „Rugiagėlė“ bendruomenė, paminėdama „Žemės dieną“, kovo 17 – 23 dienomis organizavo „Ekologinę savaitę“. Nuo pirmadienio visų grupių vaikučiai įsitraukė į daržininkystės projektą „Žalioji palangė“.

Antradienį mažieji menininkai piešė piešinius darželio parodai „Mes – Žemės vaikai“. Trečiadienis buvo skirtas kūrybai iš antrinių žaliavų, makulatūros rinkimui, diskusijoms apie gamtos problemas. Ketvirtadienį – „Vandens dieną“ vaikučiai atlikinėdami bandymus tyrinėjo vandens savybes. Penktadienio grupių „Ryto ratas“ buvo skirtas paukštelių sugrįžtuvėms – „Gandrinėms“.

„Ekologinę savaitę“ vainikavo visose grupėse apsilankę gamtosauginio projekto bičiuliai (auklėtojos – personažai): Pavasario Mergaitė, Žeme, Gandras, o nuotaikingas žvalgytuvių akimirkas ir vaikučių darbus įamžino Fotokorespondentas. Nuotaikinga kompanija pasidžiaugė visų vaikučių atliktais darbeliais, o pačius aktyviausius makulatūros rinkėjus paskatino padėkomis – diplomais.

Vėliau šventinės savaitės šurmulys persikėlė į darželio kiemą, kur vaikučiai ir darželio bendruomenė galėjo pasidžiaugti tėvelių ir senelių gamintais inkilėliais, smagiai pašokti ir padainuoti. Šventę „rugiagėliečiai“ iškilmingai užbaigė susikabinę ir rankose laikydami pačių pagamintą ilgiausią „Žemės apsaugos juostą“.

Parengė „Nykštukų“ grupės auklėtoja S. Kiškienė