ŠAUNIAUSIAS TENISO DARŽELIS 2022 M.

Gruodžio 13 dieną Šiaulių teniso akademijoje vyko Šiaulių miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų teniso turnyras ,,Šauniausias teniso darželis“. Renginyje dalyvavo 18 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų. Mūsų darželį atstovavo priešmokyklinės grupės  ,,Bitutės“ ugdytiniai. Mažieji teniso mylėtojai šioje šventėje atliko įvairias sportines estafetes su teniso kamuoliukais ir raketėmis: kamuolio nešimas rakete, kamuolio ridenimas rakete, kamuoliuko perdavimas rakete dviese, kamuolio smūgiavimas rakete ir kamuolio metimas, ridenimas į taikinį. Šiose varžybose vaikai įgijo naujus sportinius gebėjimus. Susipažino su teniso užsiėmimais, kurie vaikams paliko daug įspūdžių ir, aišku, varžėsi tarpusavyje. Komandos aktyviai dalyvavo ir intensyviai kovojo dėl šauniausio teniso darželio vardo, susikaupę demonstravo teniso valdymo įgūdžius. Mūsų komanda po pirmų užduočių pateko į finalą, nes  paskirtas užduotis sekėsi greitai, vikriai ir labai tiksliai atlikti. Finale susitiko keturi  lopšeliai -darželiai iš kurių „Rugiagėlės“ vaikai iškovojo pirmą vietą! Esame pripažinti 2022 m. šauniausiu teniso darželiu! Visi dalyviai buvo apdovanoti žaidynių medaliu ir namo grįžome iškovoję pirmos vietos taure.