Svečiuose Dainų progimnazijos antrokai

Saulėtą antradienio rytą lopšelio – darželio ,,Rugiagėlė“ ,,Kiškučių“ grupės vaikai sulaukė svečių iš Šiaulių Dainų progimnazijos mokyklos. Visas būrys antrokų, su mokytoja priešakyje, atskubėjo į lopšelį-darželį turėdami tikslą susipažinti su ikimokyklinio ugdymo mokytojo profesija ir apžiūrėti darželio aplinkas, taip pat prisiminti lopšelyje-darželyje praleistas dienas. Dainų progimnazijos mokinius sutiko mokytoja Eglė su savo ugdytiniais ir mielai pakvietė dalyvauti  ryto rato veikloje. Ir mokyklinukai, ir darželinukai drauge  prisiminė kelią nuo darželio iki mokyklos, atliko bendrą kūrybinę užduotį.  Pasisvečiavę grupėje vaikai leidosi į kelionė po darželį.  Mokiniai aplankė  priešmokyklinio ugdymo grupę, užsuko į muzikos svetainę, STEAM laboratoriją, sensorinį ,,Leduko“ kambarį, grožėjosi fotografijų paroda, smagiai į save žiūrėjo kreivuose veidrodžiuose, apžiūrėjo sensorinį koridorių, lankėsi lopšelio-darželio direktorės kabinete ir  užsuko pas  pačius mažiausius lopšelio-darželio  ,,Ančiukų“ grupės ugdytinius.  Vaikai prisiminė savo dienas praleistas lopšelyje-darželyje, sakė, kad norėtų čia sugrįžti. Mokiniai teigė, kad ikimokyklinio ugdymo mokytojos profesija yra įdomi ir žaisminga. Daug kas norėtų ją pasirinkti užaugę. Norite susipažinti su  ikimokyklinio ugdymo mokytojo profesija? Užsukite – mielai supažindinsime.