TARPTAUTINĖ MIEGO DIENA

Kovo 15 d. lopšelyje-darželyje minėjome Tarptautinę miego dieną. Vaikučiai į darželį keliavo nešini gražiausiomis pižamomis, šiltais, minkštais chalatais, miego akiniais, šlepetėmis ir mylimiausiais žaisliukais. Koridoriuje buvo galima sutikti miego rūbais pasipuošusias ir gerai nusiteikusias mokytojas, kurios kvietė vaikus užeiti į salę, sudalyvauti smagiausio miegalio konkurse bei laimėti sapnų gaudyklę. Salėje buvo paruoštas pats gražiausias ir ilgiausias „Pižamų šou“ podiumas. Linksmai nusiteikę vaikai drąsiai ėjo podiumu demonstruodami savo spalvotas pižamas bei chalatus. Po smagaus pasirodymo visi vaikai sutūpė aplink mokytoją pasiklausyti lopšinės, pasūpuoti savo mylimiausius žaisliukus. Miegas labai svarbus visiems ir mažiems, ir dideliems. Po pasirodymo visi lopšelio-darželio bendruomenės nariai rinko, kurie vaikai yra gražiausi miegaliai ir sapnų žinovai. Po įnirtingos kovos išaiškėjo nugalėtojai – ,,Meškiukų“ grupės ugdytiniai. 3-ia vieta -64 balsai  atiteko ,,Gandriukų“ grupei, 2-a vieta 135 balsai – ,,Bitučių“ grupei, 1-a vieta 240 balsų – ,,Meškiukų“ grupei. Sveikiname didžiausius miegalius ir miego žinovus ,,Meškiukų“ grupės vaikus ir mokytojas.