TRUMPALAIKIS PROJEKTAS ,,AŠ IR MANO AUGINTINIS“

Spalio 7-11 dienomis darželyje vyko trumpalaikis projektas  ,,Aš ir mano augintinis“, skirtas Pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti. Projekto tikslas – ugdyti vaikų socialinius bei pažintinius gebėjimus, puoselėti pagarbą ir meilę naminiams gyvūnams. Projekto metu vaikai domėjosi naminiais augintiniais, jų įvairove, charakterio savybėmis. Džiugu, kad ir tėveliai, kartu su vaikais, noriai dalyvavo grupių veiklose pristatydami savo augintinius. Projekto metu buvo organizuota fotografijų  paroda ,,Aš ir mano augintinis“.

Vienas iš projekto renginių – vyresniųjų grupių konferencija, kurios metu vaikai pristatė pranešimus apie savo augintinius. Pranešimus su auklėtojų ir tėvelių pagalba rengė ir skaitė patys vaikai.  Konferenciją vedė vaikučių jau pamėgti veikėjai katinas Kukulis ir katinas Rainis. Klausytojams buvo pristatyta statistinė informacija apie darželį lankančių vaikučių augintinius. 61 vaikas turi šunis, 54 vaikai turi kates, 11 vaikų laiko žuvytes, 5 – žiurkėnus ir 3 vaikai vėžliukus. Smagu buvo pažinti draugų augintinius.

Projekto metu buvo organizuota akcija ,,Gerumas gerumu“ gyvūnų prieglaudai VŠĮ „Binada“ paremti. Džiugu, kad prie šios geranoriškos akcijos prisidėjo visa darželio bendruomenė. Visi kartu surinkome ir VŠĮ ,,Binada“ padovanojome:149 kg. šuniukų sauso maisto,  34 skardines konservų šuniukams, 50 kg. sauso maisto katėms, 43 skardine konservų katėms, šukas, kramtukus, kamuoliukus, pavadėlį, gultą. Projektą užbaigė VŠĮ ,,Binada“ vadovės, savanorių ir keturkojų svečių apsilankymas mūsų darželyje. Džiaugiamės, kad šis projektas suteikė ne tik džiugių emocijų, bet ir žinių apie augintinius. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir parėmusiems gyvūnų globos namų augintinius.

 

 

Informacija atnaujinta — 2019-10-17 | << ATGAL
ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2023 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems