VIKTORINA „SUPERHEROJŲ ŽVAIGŽDŽIŲ GAUDYNĖS“

Lapkričio 30 d. dieną ,,Rugiagėlės“ darželio salėje įvyko šauni ir interaktyvi viktorina „Superherojų žvaigždžių gaudynės“. Viktorinoje dalyvavo  ikimokyklinio amžiaus dvi grupės „Ežiukai“ ir „Saulytės“ ir priešmokyklinio ugdymo grupė – „Bitutės“. Kiekvienai grupei viktorina buvo daroma atskiru metu, todėl vaikučiai saugiai ir linksmai galėjo mėgautis renginiu.

Viktorinos metu vaikai  sutiko  dvi žvaigždeles ir superherojų, kurie kvietė vaikus atlikti  7 komandines užduotis. Vaikai ne tik dėliojo dėliones planšetiniame kompiuteryje, bet ir atsakinėjo, ir vykdė užduotis, kurias galėjo išklausyti video formatu pateiktu per projektorių.

Temos buvo pačios įvairiausios. Nuo mįslių iki muzikos instrumentų, nuo sveikos mitybos iki sporto. Vaikai, pasirinkę sveikatos sritį, sulaukė visuomenės sveikatos specialistės klausimo  apie daržoves ir vaisius. Muzikos srityje, meninio ugdymo mokytoja tikrino vaikų žinias apie instrumentus. Sporto srityje, judesio korekcijos specialistė pateikė smagų klausimą apie vaikų galimybę išstovėti ant vienos kojos. Ugdytiniai turėjo atspėti kiek laiko vaikas gali išstovėti ant vienos kojos ir patys išbandyti praktiškai. Kad nuo užduočių ir klausimų neapsisuktų galva vaikams teko ir mankštintis ir skraidyti raketa. Bene labiausiai visus sužavėjo auklėtojos, STEAM laboratorijos mokslininkės, pateiktas eksperimentas apie spalvas. Vaikų  komandos pačios galėjo  maišyti spalvas ir gauti norimą rezultatą.  Smagūs buvo ir teoriniai, ir praktiniai klausimai, užduotys. Nuobodžiauti nebuvo kada, teko pasukti galvą, pamiklinti rankas ir kojas, ir pasimokyti dirbti komandoje. Vaikai, už visas atliktas užduotėles, buvo apdovanoti žvaigždžių medaliais ir linksmu Superherojaus sveikinimu tapus tikrais superherojais. Svarbu pasitikėti savimi, nepamiršti, kad šalia turi draugą ir išnaudoti visas savo super galias.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2022 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“
Versija neįgaliesiems