ŽIEMOS SPORTO ŠVENTĖ

Sausio 31 dieną Šiaulių lopšelyje – darželyje ,,Rugiagėlė“ vyko žiemos šventė. Nors sniego už lango ir nebuvo, bet nuotaikos ir emocijos buvo labai puikios. Žiemos veikėjai Olafas, meškutė ir kiškis ginčijosi ar reikia žiemos, šalčio ir sniego ar ne. Visi draugiškai nusprendėme, kad žiemos dar laukiame. Olafas nori pavažinėti su rogutėmis, meškutei dar trūksta žiemos miego,  o kiškis dar pakankamai maisto atsargų  turi, vaikai ir dar laukia žiemos pramogų.Visi draugiškai pakvietėme žiemą, o ji pasirodžiusi nepagailėjo tikrų snaigių, sniego ir pažadėjo, kad šaltukas dar tikrai parodys savo nagučius. Pasidalinusi gera nuotaika žiema pakvietė pašokti snaigių šokį. O Olafas buvo paruošęs žiemos estafečių, kurias visi draugiškai išmėginome: rinkome sniego gniūžtes, šokinėjome per ledo lytis, ridenome sniego kamuolius, žaidėme ledo ritulį.

Vaikams šventė buvo smagi, sportiška, nuotaikinga. Tikimės dar sulaukti tikros žiemužės ir jos linksmybių.

 

ŠIAULIŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „RUGIAGĖLĖ“
Įstaigos kodas 190529495
Ats. s. LT747300010075778131
AB bankas „Swedbankas“
Biudžetinė įstaiga
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir
kaupiamiJuridinių asmenų registre
Ugdomoji kalba – lietuvių
Direktorė Roma Jarulienė
Dainų g. 31, LT-78236 Šiauliai
Tel.: (8 41) 552692
El. paštas rugiagele@splius.lt
2020 © Šiaulių l-d „Rugiagėlė“